Yükleniyor...

Kapadokya

4 GÜN – 3 GECE

ZELVE – KIZILÇUKUR – PAŞABAĞI – BOZTEPE – ÇAVUŞİN – AKVADİ – GÖREME – UÇHİSAR – ZEMİ VADİSİ

Türküyenin en şaşırtıcı yürüyüş rotası.

Şaşırtıcı kaya şekilleri ve gizemli vadiler arasında jeo tarihe tanıklık edeceğin bir yürüyüş…

Orta Anadoludaki yanardağların püskürttüğü volkanik küllerin zaman içinde rüzgar ve yağmur ile aşınması sonucu oluşan yer şekillerinin hakim olduğu Kapadokya, on milyon yıla varan jeotarihi bir doku barındırır. Milattan önce üç binlere kadar dayanan ve çoğunlukla roma-bizans dönemine ait kiliseler ve yerlerşim kalıntıları ise bölgenin sosyal tarihini oluşturur.

Gizemli vadiler arasından yapılan dört günlük bu yürüyüşte doyumsuz manzaralara merhaba diyecek, peribacaları arasında kaybolacaksın.

ÖZET PROGRAMTARİHLERFİYATLARS.S.SDETAYLI PROGRAM ve REZERVASYON BENZER PROGRAMLAR
1. Gün:

Zelve – Paşabağı – Çavuşin

2. Gün:

Aktepe – Kızılçukur – Güllüdere

3. Gün:

Akvadi – Uçhisar – Güvercinlik

4. Gün:

Göreme – Zemi Vadisi

Planlanan tarih yok

Gizemli Vadiler Arasında Kapadokya 4 gün – 3 gece

NAKİT/BANKA HAVALESİ PEŞİN

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ (Tüm Kartlar)

3 Taksit: –

6 Taksit: –

GEÇERLİ İNDİRİMLER:

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren Morgezi programlarından herhangi birine katılmış olanlar için geçerli devamlı müşteri indirimi: 10% Üç kişi ve daha fazla katılımlar için geçerli Grup İndirimi: 10%

FİYATA DAHİL

KayseriHavalimanından başlayarak program boyunca tüm Transferler
Belirtilen otellerde 3 gece iki kişilik odalarda Konaklama
Başlangıç günü hariç lezzetli ve doyurucu Kahvaltılar
Son gün hariç lezzetli ve doyurucu Akşam Yemekleri
Rehberlik
Bahşiler
1618 sayılı yasaya uyarınca Tur Sigortası
Turizm Ajansı Payı
KDV

FİYATA DAHİL DEĞİL

Buluşma noktalarına ulaşım

Yemeklerde alınan ambalajlı içecekler

Yürüyebilir miyim?
Yürüyüş parkurları teknik zorluk içermez. Ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği şekildedir. Ayrıca dilersen bazı günlerde yürüyüş mesafeni kendin seçebilirsin. Yine de çok günlü yürüyüş yapacağını ve zaman zaman yorulacağını unutma! Aşırı kiloluysan, herhangi bir sağlık sorunun varsa, ya da tereddüttün varsa bizimle iletişime geç.
Rotalar zor mu?
Program sağlık problemi olmayan herkesin katılımı düşünülerek planlanmıştır. Her bir günün zorluk derecesi farklı olmakla birlikte ortalama zorluk ORTA dır. Parkur uzunlukları tempodan ziyade doğayı hissederek keyifle yürüyecek şekilde ayarlanmıştır.
Ne taşıyacağım?
Yürüyüşler küçük sırt çantası ile yapılır. Parkurun durumuna göre su, atıştırmalık, mayo ve havlu taşıman beklenebilir Bavulun ise araçla bir sonraki konaklama noktasına transfer edilir..
Nerede kalıyoruz?
Yürüyüş ruhuna uygun, gürültüden uzak küçük otellerde kalıyoruz. Temizlik, rahatlık ve keyif garanti ancak lüks bekleme. Otel bilgilerine Konaklama Bilgilerinden ulaşabilirsin.
Ne getirmeliyim?
Yürüyüş boyunca giyeceğin 1-2 tişört; ensek, rahat bir alt; haftalık yürüyüşe uygun, ayağını rahat ettirecek, bileğini saran bir yürüyüş ayakkabısı; suyunu atıştırmalığını taşıyacağın küçük bir sırt çantası, güneş gözlüğü ve güneş kremi, varsa Müze kartın … Bir de bolca neşe…
Ne Kadar Harcarım?
Programda gizli maliyetler yok ve bahşiş toplanmıyor. Yürüyüşten önce günlük suyunu da ücretsiz alabilirsin. Sadece öğlen yemekleri ve kapalı içecekler için piyasa fiyatlarında ödeme yaparsın.

Program Beğen 20

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url