Yükleniyor...

Likya Yolu

Türkiyenin En İyi Yürüyüş Yolu

Babadağın Eteklerinden Yediburunların ıssız turkuaz sahillerine, Antik Patara ovasından Kekova’nın gizemli kentlerine, Gelidonya Fenerinden Tahtalını dağının eteklerindeki yaylalara uzanan Likya Yolu dünyanın en iyi yürüyüş parkurlarından birisidir.

Ölüdeniz yakınlarından başlayarak Antalya yakınlarında son bulan ve adını bölgede üç bin yıla yakın geçmişe sahip Likya medeniyetinden alan yol 1999 resmi olarak Likya Yolu adı ile açılmıştır.

Yürüyüş hızına bağlı olarak tamamı yaklaşık bir ayda yürünebilen 540 km uzunluğundaki yol antik Likya kalıntılarından, turkuaz renkli ıssız koylardan, yemyeşil ormanlardan ve büyüleyici manzaralar sunan tepelerden ve köylerden geçer.

LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ

Moregezi programları ile dilersen Yediburunların muhteşem manzarasında yürü, Cennet Koyunda yüz, dilersen Patara sahillerinden Kaş’ın turkuaz koylarına uzan, ya da Kekovanın antik şehirlerinde dolaş ve Batıkşehir’in tadını çıkar.

🌀 Küçük Grup: en çok 15 kişi

🌀 Seçilmiş Parkurlar: Turkuaz koylardan, başdöndüren manzaralar sunan tepelere uzanan seçilmiş antik parkurlar

🌀 Esnek Yürüyüş mesafeleri: Belirli günlerde tercihe göre değişen yürüyüş mesafeleri

🌀 Kesin Haraket: Kişi sayısından bağımsız Kesin Haraket!

🌀 Kabul edilebilir fiyatlar: Kaliteden ödün vermeden erişilebilir fiyatlar

🌀 Seçilmiş konaklamalar: Doğayla içi içe, sakin ve huzurlu küçük otellerde ve bungalovlarda, fiyat kalite dengesi içinde en iyi yerlerde konaklarız.

🌀 Çanta transferi:  Valizlerimiz araçla otelden otele transfer edilirken biz  küçük sırt çantalarımızla konforlu yürüyüşler yaparız.

🌀 Yürüyüş biter, gün asla: Keyifli akşam yemekleri, uzayan sohbetler, macera ve eğlence devam eder…


TARİHLER

Etkinlik bulunamadı!
Program Show Sidebar Hide Sidebar

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url