Yükleniyor...

Karia Yolu | Latmos – Gökova

5 Gün – 4 Gece


BAFA – LABRANDA – MİLAS – TURNALI – GÖKOVA – SEDİR ADASI

Yaramaz bir çocuktur tanrı, bilyelerini bir hışımla bırakır Latmosun eteklerine. Doğa üzerlerine zeytin ağaçları serper…. ve binlerce yıldır ev sahipliği yaptığı insanlar ilk işaretlerini bırakır bize.

İç Karia parkurlarından oluşan 5 günlük bu program Bafa gölü etrafında yapılacak iki günlük bir yürüyüşle başlar, Karia’lıların kutsal mabedi Labranda’dan Milas’a uzanarak Gökova Körfezinin turkuaz sularında sona erer.

Biraz yorulmayı göze alan ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği doğa ve tarihin iç içe geçtiği parkurlar, bafa gölü etrafındaki alçak tepelerden Akyakaya uzanır. Yürüyüşler küçük sırt çantaları ile yapılır ve yürüyüş süresince konaklamalar şeçilmiş küçük otellerde gerçekleşir.

TARİHLERÖZET PROGRAMFİYATLARS.S.SDETAYLI PROGRAM ve REZERVASYON BENZER PROGRAMLAR
Karia Yolu | Bafa - Gökova2 - 6 Kasım 2024
5 Gün
3+
1. Gün

Karahayıt – Yediler Manastırı | 5 km | 3 saat

2. Gün

Bağarcık – Heraklia | 12 km | 6 saat

3. Gün

Labranda – Kırcağız | 15 km | 6 saat

4. Gün

Sarnıç – Turnalı | 15 km | 6 saat

5. Gün

Gökova – Akyaka – Sedir Adası

FİYATLAR

Karia Yolu: Bafa – Gökova 5 gün – 4 gece

NAKİT/BANKA HAVALESİ PEŞİN
19.480tl

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ (Tüm Kartlar)

GEÇERLİ İNDİRİMLER

1 Ocak 2019’den itibaren Morgezi programlarından herhangi birine katılanlar için geçerli devamlı müşteri indirimi: 10%

FİYATA DAHİL

Dalaman Havalimanından başlayarak program boyunca tüm Kara ve Deniz Transferleri
Belirtilen otellerde 4 gece iki kişilik odalarda Konaklama
Başlangıç günü hariç lezzetli ve doyurucu Kahvaltılar
Son gün hariç lezzetli ve doyurucu Akşam Yemekleri
Yürüyüşler boyunca ambalajlı içme suyu
Rehberlik
Bahşişler
1618 sayılı yasaya uyarınca Tur Sigortası
KDV

FİYATA DAHİL DEĞİL

Buluşma noktalarına ulaşım
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınan içecekler
Müze ve Ören Yeri Girişleri

Yürüyebilir miyim?

Yürüyüş parkurları teknik zorluk içermez. Ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği şekildedir. Ayrıca dilersen bazı günlerde yürüyüş mesafeni kendin seçebilirsin. Yine de çok günlü yürüyüş yapacağını ve zaman zaman kayalık zeminde yürüyüp yorulacağını unutma! Aşırı kiloluysan, herhangi bir sağlık sorunun varsa, ya da tereddüttün varsa bizimle iletişime geç.

Rotalar zor mu?

Program sağlık problemi olmayan herkesin katılımı düşünülerek planlanmıştır. Her bir günün zorluk derecesi farklı olmakla birlikte ortalama zorluk ORTA+ dır. Parkur uzunlukları tempodan ziyade doğayı hissederek keyifle yürüyecek şekilde ayarlanmıştır.

Ne taşıyacağım?

Yürüyüşler küçük sırt çantası ile yapılır. Parkurun durumuna göre su, atıştırmalık, mayo ve havlu taşıman beklenebilir Bavulun ise araşla bir sonraki konaklama noktasına transfer edilir..

Nerede kalıyoruz?

Yürüyüş ruhuna uygun, gürültüden uzak, bazen deniz kenarındaki bazen tepelerdeki butik otellerde kalıyoruz. Temizlik, rahatlık ve keyif garanti ancak lüks bekleme. Otel bilgilerine Konaklama Bilgilerinden ulaşabilirsin.

Ne getirmeliyim?

Yürüyüş boyunca giyeceğin 1-2 tişört; ensek, rahat bir alt; haftalık yürüyüşe uygun, ayağını rahat ettirecek, bileğini saran bir yürüyüş ayakkabısı; bolca yüzeceğin için mayo ve taşıması kolay olsun diye bir mikro havlu; suyunu atıştırmalığını taşıyacağın küçük bir sırt çantası, güneş gözlüğü ve güneş kremi, varsa Müze kartın … Bir de bolca neşe…

Ekstra Ne Kadar Harcarım?

Programda gizli maliyetler yok ve bahşiş toplanmıyor. Otellerde çay ve kahve ücretsiz. Yürüyüşten önce günlük suyunu da ücretsiz alabilirsin. Sadece öğlen yemekleri ve kapalı içecekler için piyasa fiyatlarında ödeme yaparsın.

Program Beğen 44

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url