Yükleniyor...

Likya Yolu: Extrem

4 GÜN – 3 GECE

BEL – YEDİBURUNLAR – ALINCA- CENNET KOYU – KALABANTİA – BABADAĞ ZİRVE – PINARA  

Likyanın bakir koylarından Babadağı’ın zirvesine nadir yürünen rotalar, baş döndüren manzaralar…

Babadağ’ın yüksek sedir ormanları arasından fethiyenin turkuaz koyalarına uzanan bu yürüyüş programı Likya Yolunun Bel-Ge parkuru ile başlar. Alınca köyünde turkuaz tonların hakim olduğu bir mazarada iki gece konaklanarak Cennet koyu ve Kalabantia koyuna yürünür. Programın 3 günü Babadağ zirve tırmanışı gerçekleştirilir. Son gün Babadağın eteklerinden Pınara Antik Kentine yapılan yürüyüşle program sona erer.

Zor yürüyüş seven ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği doğa ve tarihin iç içe geçtiği parkurlar çoğunlukla deniz kenarından, zaman zaman unutulmaz manzaralar sunan tepelerden geçer. Yürüyüşler boyunca yüzme molaları verilir. Yürüyüşler küçük sırt çantaları ile yapılır. Konaklamalar doğayla içi içe, sakin ve huzurlu butik otellerde ve bungalovlarda yapılır.

TARİHLERÖZET PROGRAMFİYATLARS.S.SDETAYLI PROGRAM ve REZERVASYON BENZER PROGRAMLAR
Likya Extrem11 - 14 Kasım 2023
4 Gün
Dolu
1. Gün

Bel – Gey | 9 km | 3 saat

2. Gün:

Alınca – Cennet koyu – Alınca | 12 km | 8 saat

3. Gün:

Kirme – Babadağ Zirve | 16 km | 8 saat

4. Gün:

Babadağ – Pınara | 8km | 3 saat

Likya Yolu Extrem

4 gün – 3 gece

NAKİT/BANKA HAVALESİ PEŞİN

9.680tl

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ (Tüm Kartlar)

3 Taksit: 9.740tl
6 Taksit: 9.780tl

GEÇERLİ İNDİRİMLER:

1 Ocak 2019 tariniden itibaren Morgezi programlarından herhangi birine katılanlar için geçerli devamlı müşteri indirimi: 10%
Üç kişi ve daha fazla katılımlar için geçerli Grup İndirimi: 10%

FİYATA DAHİL

Dalaman Havalimanından başlayarak program boyunca tüm Transferler
Belirtilen otellerde 3 gece iki kişilik odalarda Konaklama
Başlangıç günü hariç lezzetli ve doyurucu Kahvaltılar
Son gün hariç lezzetli ve doyurucu Akşam Yemekleri
Yürüyüşlerde ambalajlı içme suyu
Rehberlik
Bahşişler
1618 sayılı yasa uyarınca Tur Sigortası
Turizm Ajansı Payı
KDV

FİYATA DAHİL DEĞİL

Buluşma noktalarına ulaşım
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınan içecekler

Yürüyebilir miyim?

Bu program ortalamanın üzerinde kondisyon ve denge gerektiren yürüyüş parkurları içermektedir. Ayrıca çok günlü yürüyüş yapacağını ve zaman zaman kayalık zeminde yürüyüp yorulacağını unutma! Aşırı kiloluysan, herhangi bir sağlık sorunun varsa, ya da tereddüttün varsa bizimle iletişime geç.

Rotalar zor mu?

Program sağlık problemi olmayan herkesin katılımı düşünülerek planlanmıştır. Her bir günün zorluk derecesi farklı olmakla birlikte ortalama zorluk ZOR dur. Parkur uzunlukları tempodan ziyade doğayı hissederek keyifle yürüyecek şekilde ayarlanmıştır.

Ne taşıyacağım?

Yürüyüşler küçük sırt çantası ile yapılır. Parkurun durumuna göre su, atıştırmalık, mayo ve havlu taşıman beklenebilir Bavulun ise araşla bir sonraki konaklama noktasına transfer edilir..

Nerede kalıyoruz?

Yürüyüş ruhuna uygun, gürültüden uzak, bazen deniz kenarındaki bazen tepelerdeki butik otellerde kalıyoruz. Temizlik, rahatlık ve keyif garanti ancak lüks bekleme. Otel bilgilerine Konaklama Bilgilerinden ulaşabilirsin.

Ne getirmeliyim?

Yürüyüş boyunca giyeceğin 1-2 tişört; ensek, rahat bir alt; haftalık yürüyüşe uygun, ayağını rahat ettirecek, bileğini saran bir yürüyüş ayakkabısı; bolca yüzeceğin için mayo ve taşıması kolay olsun diye bir mikro havlu; suyunu atıştırmalığını taşıyacağın küçük bir sırt çantası, güneş gözlüğü ve güneş kremi, varsa Müze kartın … Bir de bolca neşe…

Ne Kadar Harcarım?

Programda gizli maliyetler yok ve bahşiş toplanmıyor. Otellerde çay ve kahve ücretsiz. Yürüyüşten önce günlük suyunu da ücretsiz alabilirsin. Sadece öğlen yemekleri ve kapalı içecekler için piyasa fiyatlarında ödeme yaparsın.

Etkinlik bulunamadı!
Program Details Details Beğen 24

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url