Yükleniyor...

Likya Yolu: Patara – Kaş

4 GÜN – 3 GECE

PINARA – PATARA – DELİKKEMER – PHELLOS – KAŞ – LİMANAĞZI – APERLAI

Akdeniz’in turkuaz suları, ıssız koyları, sonsuzluğu çağrıştıran baş döndürücü manzaraları ve antik gizemleri ile iz bırakan bir yürüyüş…

Patara ve Kaş bölgesindeki seçilmiş parkurlardan oluşan dört günlük bu program, Kekova yakınlarındaki Apollonia’dan başlar. Kaş bölgesinin en güzel koylarından geçen parkurlar Üzümlü üzerinden Ufakdere Koyuna ve Limanağzına uzanır. Kaşın kuzeyinde bulunan phellos Antik Kentini de kapsayan programın son gününde Delikkemer ile Patara ve Pınara antik kentleri ziyaret edilir.

Yorulmayı göze alan ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği doğa ve tarihin iç içe geçtiği parkurlar çoğunlukla deniz kenarından, zaman zaman unutulmaz manzaralar sunan tepelerden geçer. Yürüyüşler boyunca yüzme molaları verilir. Yürüyüşler küçük sırt çantaları ile yapılır ve belirli günlerde katılımcıların yürüme istek ve performanslarına göre alternatif rotalar sunulur. Konaklamalar doğayla içi içe, sakin ve huzurlu küçük otellerde ve bungalovlarda yapılır.

TARİHLERÖZET PROGRAMFİYATLARS.S.SDETAYLI PROGRAM ve REZERVASYON BENZER PROGRAMLAR
Likya Yolu: Patara – Kaş – Kekova9 -12 Kasım 2023
4 Gün
Son 3
1. Gün

Dalaman Havalimanı – Pınara – Patara | 5 km | 3 saat

2. Gün

Delikkemer – Çukurbağ – Kaş – Limanağzı | 5+2 km | 2+1 saat

3. Gün

Limanağzı – Ufakdere – Üzümlü – | 9km | 4 saat

4. Gün

Apollonia – Aperlai – Kekova – Antalya Havalimanı | 9km | 4 saat

LİKYA YOLU | PATARA – KAŞ
4 gün – 3 gece

NAKİT/BANKA HAVALESİ PEŞİN

9.880tl

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ (Tüm Kartlar)

3 Taksit: 9.980tl

GEÇERLİ İNDİRİMLER:

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren  Morgezi programlarından herhangi birine katılmış olanlar için geçerli devamlı müşteri indirimi: 10%

FİYATA DAHİL

Dalaman Havalimanından başlayarak program boyunca tüm Kara ve Deniz Transferleri
Belirtilen otellerde 3 gece iki kişilik odalarda Konaklama
Başlangıç günü hariç lezzetli ve doyurucu Kahvaltılar
Son gün hariç lezzetli ve doyurucu Akşam Yemekleri
Kekova batıkşehir tekne gezisi
Yürüyüşlerde ambalajlı içme suyu
Rehberlik
Bahşişler
1618 sayılı yasaya uyarınca Tur Sigortası
Turizm Ajansı Payı
KDV

FİYATA DAHİL DEĞİL

Buluşma noktalarına ulaşım
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınan içecekler
Müze ve Ören Yeri Girişleri

Yürüyebilir miyim?

Yürüyüş parkurları teknik zorluk içermez. Ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği şekildedir. Ayrıca dilersen bazı günlerde yürüyüş mesafeni kendin seçebilirsin. Yine de çok günlü yürüyüş yapacağını ve zaman zaman kayalık zeminde yürüyüp yorulacağını unutma! Aşırı kiloluysan, herhangi bir sağlık sorunun varsa, ya da tereddüttün varsa bizimle iletişime geç.

Rotalar zor mu?

Program sağlık problemi olmayan herkesin katılımı düşünülerek planlanmıştır. Her bir günün zorluk derecesi farklı olmakla birlikte ortalama zorluk ORTA dır. Parkur uzunlukları tempodan ziyade doğayı hissederek keyifle yürüyecek şekilde ayarlanmıştır.

Ne taşıyacağım?

Yürüyüşler küçük sırt çantası ile yapılır. Parkurun durumuna göre su, atıştırmalık, mayo ve havlu taşıman beklenebilir Bavulun ise araşla bir sonraki konaklama noktasına transfer edilir..

Nerede kalıyoruz?

Yürüyüş ruhuna uygun, gürültüden uzak, bazen deniz kenarındaki bazen tepelerdeki küçük otellerde kalıyoruz. Temizlik, rahatlık ve keyif garanti ancak lüks bekleme. Otel bilgilerine Konaklama Bilgilerinden ulaşabilirsin.

Ne getirmeliyim?

Yürüyüş boyunca giyeceğin 1-2 tişört; ensek, rahat bir alt; haftalık yürüyüşe uygun, ayağını rahat ettirecek, bileğini saran bir yürüyüş ayakkabısı; bolca yüzeceğin için mayo ve taşıması kolay olsun diye bir mikro havlu; suyunu atıştırmalığını taşıyacağın küçük bir sırt çantası, güneş gözlüğü ve güneş kremi, varsa Müze kartın … Bir de bolca neşe…

Ne Kadar Harcarım?

Programda gizli maliyetler yok ve bahşiş toplanmıyor. Otellerde çay ve kahve ücretsiz. Yürüyüşten önce günlük suyunu da ücretsiz alabilirsin. Sadece öğlen yemekleri ve kapalı içecekler için piyasa fiyatlarında ödeme yaparsın.

Etkinlik bulunamadı!
Program Beğen 63

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url