Yükleniyor...

Likya’dan Karia’ya

4 GÜN – 3 GECE

DALYAN – İNARDI – AŞI KOYU – HAMAM KOYU – KAPIDAĞ YARIMADASI – GÖCEK  

İztuzu kumsalından Göceğe nadir yürünen rotalar, baş döndüren manzaralar…

İztuzu Kumsalından Göceğin turkuaz koyalarına uzanan bu yürüyüş programı Çandır Köyünden İztuzunun baş döndüren manzarası için yapılacak bir tırmanışla başlar. Batıya, Aşı Koyu ve İnardı koyuna yapılacak yürüyüşlerden sonra antik bir yol izlenerek Eren Dağının zirvesinden Babadağın manzarasına ulaşılır. Program son gün yapılacak Göcek Fethiye arasındaki Karakum Koyu yürüyüşü ile sona erer.

Zor yürüyüş seven ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği doğa ve tarihin iç içe geçtiği parkurlar çoğunlukla deniz kenarından, zaman zaman unutulmaz manzaralar sunan tepelerden geçer. Yürüyüşler boyunca yüzme molaları verilir. Yürüyüşler küçük sırt çantaları ile yapılır. Konaklamalar doğayla içi içe, sakin ve huzurlu butik otellerde ve bungalovlarda yapılır.

TARİHLERÖZET PROGRAMFİYATLARS.S.SDETAYLI PROGRAM ve REZERVASYON BENZER PROGRAMLAR
Likya'dan Karia'ya21-24 Kasım 2024
4 Gün
3+
1. Gün

Kaunos – İztuzu | 9 km | 3 saat

2. Gün:

Gökbel – İnasrdı Koyu – Aşı koyu | 15 km | 8 saat

3. Gün:

Eren dağı – Hamam koyu – Sarsala Koyu | 16 km | 8 saat

4. Gün:

Günlüklü – Karakum Koyu | 8km | 3 saat

Likya’dan Karia’ya

4 gün – 3 gece

NAKİT/BANKA HAVALESİ PEŞİN

14.680tl

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ (Tüm Kartlar)

GEÇERLİ İNDİRİMLER:

1 Ocak 2019 tariniden itibaren Morgezi programlarından herhangi birine katılanlar için geçerli devamlı müşteri indirimi: 10%

FİYATA DAHİL

Dalaman Havalimanından başlayarak program boyunca tüm Transferler
Belirtilen otellerde 3 gece iki kişilik odalarda Konaklama
Başlangıç günü hariç lezzetli ve doyurucu Kahvaltılar
Son gün hariç lezzetli ve doyurucu Akşam Yemekleri
Yürüyüşlerde ambalajlı içme suyu
Rehberlik
Bahşişler
1618 sayılı yasa uyarınca Tur Sigortası
Turizm Ajansı Payı
KDV

FİYATA DAHİL DEĞİL

Buluşma noktalarına ulaşım
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınan içecekler

Yürüyebilir miyim?

Bu program ortalamanın üzerinde kondisyon ve denge gerektiren yürüyüş parkurları içermektedir. Ayrıca çok günlü yürüyüş yapacağını ve zaman zaman kayalık zeminde yürüyüp yorulacağını unutma! Aşırı kiloluysan, herhangi bir sağlık sorunun varsa, ya da tereddüttün varsa bizimle iletişime geç.

Rotalar zor mu?

Program sağlık problemi olmayan herkesin katılımı düşünülerek planlanmıştır. Her bir günün zorluk derecesi farklı olmakla birlikte ortalama zorluk ZOR dur. Parkur uzunlukları tempodan ziyade doğayı hissederek keyifle yürüyecek şekilde ayarlanmıştır.

Ne taşıyacağım?

Yürüyüşler küçük sırt çantası ile yapılır. Parkurun durumuna göre su, atıştırmalık, mayo ve havlu taşıman beklenebilir Bavulun ise araşla bir sonraki konaklama noktasına transfer edilir..

Nerede kalıyoruz?

Yürüyüş ruhuna uygun, gürültüden uzak, bazen deniz kenarındaki bazen tepelerdeki butik otellerde kalıyoruz. Temizlik, rahatlık ve keyif garanti ancak lüks bekleme. Otel bilgilerine Konaklama Bilgilerinden ulaşabilirsin.

Ne getirmeliyim?

Yürüyüş boyunca giyeceğin 1-2 tişört; ensek, rahat bir alt; haftalık yürüyüşe uygun, ayağını rahat ettirecek, bileğini saran bir yürüyüş ayakkabısı; bolca yüzeceğin için mayo ve taşıması kolay olsun diye bir mikro havlu; suyunu atıştırmalığını taşıyacağın küçük bir sırt çantası, güneş gözlüğü ve güneş kremi, varsa Müze kartın … Bir de bolca neşe…

Ne Kadar Harcarım?

Programda gizli maliyetler yok ve bahşiş toplanmıyor. Otellerde çay ve kahve ücretsiz. Yürüyüşten önce günlük suyunu da ücretsiz alabilirsin. Sadece öğlen yemekleri ve kapalı içecekler için piyasa fiyatlarında ödeme yaparsın.

Program Details Details Beğen 6

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url