Yükleniyor...

St. Paul Yolu: Köprülü Kanyon

4 Gün – 3 Gece

PEDNELISSOS – UÇANSU – SELGE – ADAM KAYALAR – ÇALTEPE – DEĞİRMENÖZÜ – TAZI KANYONU – KÖPRÜLÜ KANYON

Anadolu coğrafyasında Akdeniz sahillerinden Toroslara iz bırakan bir yürüyüş…

Milattan sonra 46 yılında Aziz Paul ve arkadaşlarının Hristiyanlığı yaymak amacıyla yaptıkları yolculuğa ithafen Aziz Paul Yolu olarak isimlendirilen yürüyüş yolu, Torosların eteklerindeki doğal güzellikleri bölgenin yerel kültürü ve antik kentlerle birleştirerek yürüyenlere doyumsuz bir keyif sağlar. Toplam uzunluğu yaklaşık 500 km olan yol, Antalya yakınlarındaki Perge ve Aspendos’tan iki kol halinde başlayarak Adada Antik Kentinde birleşir ve Isparta’nın Yalvaç ilçesinde sona erer. Yer yer iki binlere varan irtifalardaki parkurlara, endemik bitkiler ve büyüleyici bir doğa hakimdir.

Dört günlük seçilmiş St. Paul Yolu güney parkurlarından oluşan bu program Pednelisos Antik Kenti ile başlar, Köprülü Kanyon ve Selge Antik Kentinden sonra Köprüçaya ulaşarak Tazı Kanyonunda son bulur. Köprülü Kanyon’da yapılan raftingin de dahil olduğu program boyunca yürüyüşler küçük sırt çantaları ile yapılır. Anadolu coğrafyasında Akdeniz sahillerinden Toroslara yapılan iz bırakacak bu yürüyüşte yerel kültür ve yaşam biçimleri gözlemlenerek, doğayla içi içe, sakin ve huzurlu küçük otellerde ve bungalovlarda konaklanır.

TARİHLERÖZET PROGRAMFİYATLARS.S.SDETAYLI PROGRAM ve REZERVASYON BENZER PROGRAMLAR
St. Paul Yolu: Köprülü Kanyon - Uçansu
19 - 22 Ekim 2023
4 Gün
Dolu
1. Gün:

Pednelissos – Uçansu | 11km | 5 saat

2. Gün:

Selge – Çaltepe | 15 km | 6 saat

3. Gün:

Değirmenözü – Çaltepe | 16 km | 6 saat

4. Gün:

Çaltepe – Tazı Kanyonu | 12 km | 4 saat Köprülü Kanyonda Rafting

St. PAUL YOULU 4 gün – 3 gece

NAKİT/BANKA HAVALESİ PEŞİN

8.480tl

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ (Tüm Kartlar)

3 Taksit: 8.480tl

6 Taksit: 8.580tl

GEÇERLİ İNDİRİMLER:

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren Morgezi programlarından herhangi birine katılmış olanlar için geçerli devamlı müşteri indirimi: 10% Üç kişi ve daha fazla katılımlar için geçerli Grup İndirimi: 10%

FİYATA DAHİL

Antalya Havalimanından başlayarak program boyunca tüm Transferler
Belirtilen otellerde 3 gece iki kişilik odalarda Konaklama
Başlangıç günü hariç lezzetli ve doyurucu Kahvaltılar
Başlangıç günü hariç öğlen Sandviç ve İçecek
Son gün hariç lezzetli ve doyurucu Akşam Yemekleri
Yürüyüşler Boyunca Ambalajlı İçme Suyu
Köprülü Kanyonda Rafting
Rehberlik
Bahşiler
1618 sayılı yasa uyarınca Tur Sigortası
KDV

FİYATA DAHİL DEĞİL

Buluşma noktalarına ulaşım

Yemeklerde alınan ambalajlı içecekler

Yürüyebilir miyim?
Yürüyüş parkurları teknik zorluk içermez. Ortalama sağlık ve kondisyondaki herkesin yürüyebileceği şekildedir. Ayrıca dilersen bazı günlerde yürüyüş mesafeni kendin seçebilirsin. Yine de çok günlü yürüyüş yapacağını ve zaman zaman kayalık zeminde yürüyüp yorulacağını unutma! Aşırı kiloluysan, herhangi bir sağlık sorunun varsa, ya da tereddüttün varsa bizimle iletişime geç.
Rotalar zor mu?
Program sağlık problemi olmayan herkesin katılımı düşünülerek planlanmıştır. Her bir günün zorluk derecesi farklı olmakla birlikte ortalama zorluk ORTA dır. Parkur uzunlukları tempodan ziyade doğayı hissederek keyifle yürüyecek şekilde ayarlanmıştır.
Ne taşıyacağım?
Yürüyüşler küçük sırt çantası ile yapılır. Parkurun durumuna göre su, atıştırmalık, mayo ve havlu taşıman beklenebilir Bavulun ise araşla bir sonraki konaklama noktasına transfer edilir..
Nerede kalıyoruz?
Yürüyüş ruhuna uygun, gürültüden uzak, bazen deniz kenarındaki bazen tepelerdeki küçük otellerde kalıyoruz. Temizlik, rahatlık ve keyif garanti ancak lüks bekleme. Otel bilgilerine Konaklama Bilgilerinden ulaşabilirsin.
Ne getirmeliyim?
Yürüyüş boyunca giyeceğin 1-2 tişört; ensek, rahat bir alt; haftalık yürüyüşe uygun, ayağını rahat ettirecek, bileğini saran bir yürüyüş ayakkabısı; bolca yüzeceğin için mayo ve taşıması kolay olsun diye bir mikro havlu; suyunu atıştırmalığını taşıyacağın küçük bir sırt çantası, güneş gözlüğü ve güneş kremi, varsa Müze kartın … Bir de bolca neşe…
Ne Kadar Harcarım?
Programda gizli maliyetler yok ve bahşiş toplanmıyor. Otellerde çay ve kahve ücretsiz. Yürüyüşten önce günlük suyunu da ücretsiz alabilirsin. Sadece öğlen yemekleri ve kapalı içecekler için piyasa fiyatlarında ödeme yaparsın.
 
Etkinlik bulunamadı!
Program Beğen 49

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url